Constant Nefkens (1887-1929)
Portret van een man
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 36 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |