wervezicht
  5. wervezicht

wervezicht

Lid sinds 2024 / Rijswijk, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Tjerk Reijenga - Pilastro tripod vloerlamp 1950. kopen? Bied vanaf 600!
Tjerk Reijenga (1858-1929) Nederlands Pilastro tripod vloerlamp 1950.
Afmetingen160 x 43 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 600
Joop Vreugdenhil - " Nacht over Rottum" kopen? Bied vanaf 600!
Joop Vreugdenhil (1904-1969) Nederlands " Nacht over Rottum"
Afmetingen110 x 140 cm (h x b)
IngelijstOp Spieraam
€ 600