Wetering11
  3. Ervaren verkoper
  5. Wetering11

Wetering11

Lid sinds 2018 / Leiden, Nederland

3 aangeboden items / 52 verkochte items

Bernadette Leijdekkers - Wind in de zeilen kopen? Bied vanaf 60!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Wind in de zeilen
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 14.5 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Friedrich Egermann - Pavel Hlava kopen? Bied vanaf 100!
Friedrich Egermann (1777-1864) Tsjechisch Pavel Hlava
Afmetingen 11.5 x 5 x 3.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 100
Eric Claus - De wachter kopen? Bied vanaf 400!
Eric Claus (1936) Nederlands De wachter
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 14 x 5 cm (h x b x d)
€ 400
Direct kopen