Bernadette Leijdekkers (1949)
Wind in de zeilen
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 22 x 14.5 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |

Lid sinds 2018 / Leiden, Nederland
3 aangeboden items / 52 verkochte items
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 11.5 x 5 x 3.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |