wht01fuess
  5. wht01fuess

wht01fuess

Lid sinds 2007 / Füssen, Duitsland

8 aangeboden items / 43 verkochte items

Ursula Scheid-Duntze - Dose mit Deckel matte Glasur kopen? Bied vanaf 240!
Ursula Scheid-Duntze (1932) Duits Pot met deksel mat glazuur
Afmetingen17 x 23 cm (h x b)
Gewicht3800 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 240
Karl Scheid - "Vase" Keramikobjekt 1967 kopen? Bied vanaf 220!
Karl Scheid (1929-2019) Duits "Vaas" Keramiek object 1967
Afmetingen7.5 x 15.5 x 12.5 cm (h x b x d)
Gewicht808 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 220
Georg Karl Pfahler - Ohne Titel WVZ 183 Siebdruck kopen? Bied vanaf 160!
Georg Karl Pfahler (1926-2002) Duits Zonder titel WVZ 183 zeefdruk
Afmetingen90 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 160
Beate Kuhn - Tee Geschirr mit Kanne, Tassen, Tellern, MIlch - und Zuckerdose kopen? Bied vanaf 1100!
Beate Kuhn (1927-2015) Duits Theeschalen met pot, kopjes, borden, melk en suikerpot
Afmetingen27 x 55 x 40 cm (h x b x d)
Gewicht6000 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 1.100
Walburga Külz - Kaffeekanne mit Tasse und Unterteller 1967 kopen? Bied vanaf 220!
Walburga Külz (1921-2002) Duits Koffiepot met kop en schotel 1967
Afmetingen22 x 20 cm (h x b)
Gewicht1610 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 220
Kurt Wallstab - Vase mit Blumen 1989 Unikat kopen? Bied vanaf 180!
Kurt Wallstab (1920-2002) Duits Vase mit Blumen 1989 Unikat
Afmetingen13 x 6.6 x 6.6 cm (h x b x d)
Gewicht74 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 180
Beate Kuhn - Arbeitsprobe Keramikplatte 60er Jahre kopen? Bied vanaf 160!
Beate Kuhn (1927-2015) Duits Arbeitsprobe Keramikplatte 60er Jahre
Afmetingen2 x 23 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht1350 g
GesigneerdOngemerkt
€ 160
Karl Scheid - "Schale mit Raster" Keramikobjekt mit Werkstattzeichen (Haus Hosset 1956-1965 kopen? Bied vanaf 145!
Karl Scheid (1929-2019) Duits "Schale mit Raster" Keramikobjekt mit Werkstattzeichen (Haus Hosset 1956-1965
Afmetingen5 x 12.2 cm (h x b)
Gewicht425 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 145