Beate Kuhn (1927-2015) Theeschalen met pot, kopjes, borden, melk en suikerpot
Bied mee
Afmetingen | 27 x 55 x 40 cm (h x b x d) |
Gewicht | 6000 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 1.100