Eric Toebosch (1949)
Angeli ?
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 105 x 95 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |