Wiel_1952
  3. Ervaren verkoper
  5. Wiel_1952

Wiel_1952

Lid sinds 2026 / Tegelen, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Eric Toebosch - Angeli ? kopen? Bied vanaf 400!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Angeli ?
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 105 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400