Wiliam
  3. Ervaren verkoper
  5. Wiliam

Wiliam

Lid sinds 2022 / Wilrijk, België

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Jan des Bouvrie - Touch Cubic Lamp kopen? Bied vanaf 40!
Jan des Bouvrie (1942-2020) Nederlands Touch Cubic Lamp
Afmetingen 26 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 40
Direct kopen