williputz1
  5. williputz1

williputz1

Lid sinds 2001 / Essen, Duitsland

23 aangeboden items / 134 verkochte items

Markus Lüpertz - Grazie, handsigniertes e.a. Exemplar kopen? Bied vanaf 1250!
Markus Lüpertz (1941) Duits Grazie, handsigniertes e.a. Exemplar
TechniekLitho
Afmetingen107 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.250
Matthias Weischer - Collectors Edition, handsigniert,nummeriert-Rarität kopen? Bied vanaf 750!
Matthias Weischer (1973) Duits Collectors Edition, handsigniert,nummeriert-Rarität
TechniekLitho
Afmetingen32 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
James Coignard - Mappe A, 1998, Blatt 3 kopen? Bied vanaf 550!
James Coignard (1925-2008) Frans Mappe A, 1998, Blatt 3
TechniekCarborundum
Afmetingen47 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
Esteban Fekete - "Im Nebel" Farbholzschnitt 1985, handsigniert.,num.-Perfekt kopen? Bied vanaf 50!
Esteban Fekete (1924-2009) Hongaars "Im Nebel" Farbholzschnitt 1985, handsigniert.,num.-Perfekt
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen49 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Rune Mields - o.T., handsigniert, nummeriert 70er Jahre -Gelegenheit- kopen? Bied vanaf 150!
Rune Mields (1935) Duits o.T., handsigniert, nummeriert 70er Jahre -Gelegenheit-
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Heiner Meyer - "Baby Doll", 2010, handsigniert, num. kopen? Bied vanaf 700!
Heiner Meyer (1953) Duits "Baby Doll", 2010, handgesigneerd, nummer.
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 700
Norbert Tadeusz - Original...Gouache von 1968, Frau im Bad kopen? Bied vanaf 1500!
Norbert Tadeusz (1940-2011) Duits Origineel...gouache uit 1968, vrouw in de badkamer
Afmetingen53 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.500
Sigrid Nienstedt - Landschaft- Siebdruck 93/99, handsigniert kopen? Bied vanaf 250!
Sigrid Nienstedt (1962) Landschaft- Siebdruck 93/99, handsigniert
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Matko Trebotic - O.T., 1993, Radierung/Aquarellfarben, handsigniert kopen? Bied vanaf 79!
Matko Trebotic (1935) O.T., 1993, Radierung/Aquarellfarben, handsigniert
TechniekAquarel
Afmetingen28 x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Konrad Winter - Farb-Holzschnitt, 1991, handmonogramm, kopen? Bied vanaf 90!
Konrad Winter (1963) Farb-Holzschnitt, 1991, handmonogramm,
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen19 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen27 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Rudolf Hausner - Andromeda, 1970 kopen? Bied vanaf 190!
Rudolf Hausner (1914-1995) Andromeda, 1970
TechniekLitho
Afmetingen65 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 190
Thomas Scheibitz - Masterplan, Fünffarbdruck mit partieller Lackierung, kopen? Bied vanaf 540!
Thomas Scheibitz (1968) Masterplan, Fünffarbdruck mit partieller Lackierung,
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 540
Amos Yaskil - Amos Yaskil, Landschaft, Originalgrafik-Aus meinem Atelier" kopen? Bied vanaf 175!
Amos Yaskil (1935) Amos Yaskil, Landschaft, Originalgrafik-Aus meinem Atelier"
Afmetingen38 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Bogomir Ecker - Montag, 4.3.1991 ,Aluminium-Hammerschlaglack,1993 kopen? Bied vanaf 210!
Bogomir Ecker (1950) Duits Maandag 4 maart 1991, aluminium hamerslagafwerking, 1993
TechniekSjabloondruk
Afmetingen57.5 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 210
Johannes Grützke - Farblithografie, handsigniert, datiert ,nummeriert kopen? Bied vanaf 130!
Johannes Grützke Duits Kleurenlitho, handgesigneerd, gedateerd, genummerd
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 130
Matthias Weischer - O.T. „Amphore“ aus „ Homeland“,handsigniert,e.a.-Expl. kopen? Bied vanaf 300!
Matthias Weischer (1973) Duits O.T. "Amphora" uit "Homeland", handgesigneerd, e.a.-Expl.
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Victor Ash - Red Sun, handsignierter Siebdruck, beeindruckend schön kopen? Bied vanaf 200!
Victor Ash (1968) Frans Red Sun, handgesigneerde zeefdruk, indrukwekkend mooi
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Werner Berges - Farblitho handsigniert,num, POP ART kopen? Bied vanaf 450!
Werner Berges (1941) Duits Farblitho handsigniert,num, POP ART
TechniekLitho
Afmetingen48 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Jörg Immendorff - o.T.,2000, Siebdruck in 8 Farben, handsigniert,e.a.-Exemplar kopen? Bied vanaf 700!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits Zonder titel, 2000, zeefdruk in 8 kleuren, handgesigneerd, e.a. exemplaar
Afmetingen107.5 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 700