williputz1
  5. williputz1

williputz1

Lid sinds 2001 / Essen, Duitsland

18 aangeboden items / 132 verkochte items

18 aangeboden items door deze verkoper

Johannes Grützke - "Vom Gesicht" -6 Radierungen 1989,handsigniert, Griffelkunst kopen? Bied vanaf 550!
Johannes Grützke - "Vom Gesicht" -6 Radierungen 1989,handsigniert, GriffelkunstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorwilliputz1
Verzending Internationaal
Jaartal1989
TechniekEts
Afmetingen34 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Katharina Grosse - o.T. Edition der Zeitschrift "Die Welt",handsigniert, nummeriert-RARITÄT kopen? Bied vanaf 2800!
Katharina Grosse - o.T. Edition der Zeitschrift "Die Welt",handsigniert, nummeriert-RARITÄTGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorwilliputz1
Verzending Internationaal
Jaartal2020
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Norbert Tadeusz - o.T. (Auf der Treppe) kopen? Bied vanaf 280!
Norbert Tadeusz - o.T. (Auf der Treppe)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorwilliputz1
Verzending Internationaal
Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerhard Hoehme - Das Merke Werkverzeichnis: Heuer 136 Radierung auf Bütten Jahr: 1985 kopen? Bied vanaf 290!
Gerhard Hoehme - Das Merke Werkverzeichnis: Heuer 136 Radierung auf Bütten Jahr: 1985Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorwilliputz1
Verzending Internationaal
Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Markus Lüpertz - Krater und Wolke 3,1983 -RARITÄT- kopen? Bied vanaf 200!
Markus Lüpertz - Krater und Wolke 3,1983 -RARITÄT-Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorwilliputz1
Verzending Internationaal
Jaartal1983
Afmetingen30 cm x 23 cm (h x b)
Heiner Meyer - "Baby Doll", 2010, handsigniert, num. kopen? Bied vanaf 800!
Heiner Meyer - "Baby Doll", 2010, handsigniert, num.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorwilliputz1
Verzending Internationaal
Jaartal2010
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Thomas Bayrle - Original Lithografie Adam Seide (1976), signiert kopen? Bied vanaf 370!
Thomas Bayrle - Original Lithografie Adam Seide (1976), signiertGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorwilliputz1
Verzending Internationaal
Jaartal1976
TechniekLitho
Afmetingen32.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Norbert Tadeusz - Original...Gouache von 1968, Frau im Bad kopen? Bied vanaf 1550!
Norbert Tadeusz - Original...Gouache von 1968, Frau im BadSchilderij
Geplaatst doorwilliputz1
Verzending Internationaal
Jaartal1968
Afmetingen53 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eduardo Chillida - Komposition 1972, Olympische Spiele München, handsigniert, Sammlerobjekt kopen? Bied vanaf 590!
Eduardo Chillida - Komposition 1972, Olympische Spiele München, handsigniert, SammlerobjektGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorwilliputz1
Verzending Internationaal
Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen102 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karin Götz - o.T.,handsigniert, datiert kopen? Bied vanaf 150!
Karin Götz - o.T.,handsigniert, datiertGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorwilliputz1
Verzending Internationaal
Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen69.5 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Richard Deacon - Something For Everyone--Vinyl-Platte mit Cover ,signiert kopen? Bied vanaf 200!
Richard Deacon - Something For Everyone--Vinyl-Platte mit Cover ,signiertMultimedia
Geplaatst doorwilliputz1
Verzending Internationaal
Jaartal2017
TypeMultimedia
Afmetingen26.5 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
James Coignard - Mappe A, 1998, Blatt 3 kopen? Bied vanaf 550!
James Coignard - Mappe A, 1998, Blatt 3Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorwilliputz1
Verzending Internationaal
Jaartal1998
TechniekCarborundum
Afmetingen47 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rolf Behm - Unikat:Mischtechnik auf Papier von 1996,handsign.monogr.. kopen? Bied vanaf 190!
Rolf Behm - Unikat:Mischtechnik auf Papier von 1996,handsign.monogr..Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorwilliputz1
Verzending Internationaal
Martin Kammler - Park Feeling, 2012, Ölbild auf Leinwand kopen? Bied vanaf 390!
Martin Kammler - Park Feeling, 2012, Ölbild auf LeinwandSchilderij
Geplaatst doorwilliputz1
Verzending Internationaal
Jaartal2012
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bogomir Ecker - Montag, 4.3.1991 ,Aluminium-Hammerschlaglack,1993 kopen? Bied vanaf 230!
Bogomir Ecker - Montag, 4.3.1991 ,Aluminium-Hammerschlaglack,1993Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorwilliputz1
Verzending Internationaal
Jaartal1993
TechniekSjabloondruk
Afmetingen57.5 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eduardo Arroyo - MM"-Zweitausend, 1987 ,handsigniert, nummeriert--RARITÄT__ kopen? Bied vanaf 260!
Eduardo Arroyo - MM"-Zweitausend, 1987 ,handsigniert, nummeriert--RARITÄT__Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorwilliputz1
Verzending Internationaal
Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tony Cragg - o.T. (Sketches), handsigniertes Exemplar der Griffelkunst Hamburg kopen? Bied vanaf 390!
Tony Cragg - o.T. (Sketches), handsigniertes Exemplar der Griffelkunst HamburgGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorwilliputz1
Verzending Internationaal
Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen34.5 cm x 40.0 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorwilliputz1
Verzending Internationaal
Jaartal1994
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst