Arnold Gross (1929-2015)
Ablarbaum II
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 32 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2025 / Gorinchem, Nederland
1 aangeboden items / 1 verkochte items
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |