WouterWillaert
  3. Ervaren verkoper
  5. WouterWillaert

WouterWillaert

Lid sinds 2025 / OUDENAARDE, België

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Andy Warhol - The Beatles kopen? Bied vanaf 70!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans The Beatles
Techniek Offset
Afmetingen 57 x 117 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen