Lid sinds 2025 / Amstelveen, Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 36 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Glasschade |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 29 x 37 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Glasschade |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 30 x 45 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Glasschade |