Yolande08
  3. Ervaren verkoper
  5. Yolande08

Yolande08

Lid sinds 2025 / Rijswijk, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Arjen Galema - Slapend kind kopen? Bied vanaf 50!
Arjen Galema (1886-1974) Nederlands Slapend kind
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 17 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen