Lid sinds 2024 / Bever, België
4 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 102 x 140 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 86 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |