Henri van der Stok (1870-1946)
“De wilde jongen”
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 20 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |

Lid sinds 2024 / Amsterdam, Nederland
2 aangeboden items / 2 verkochte items
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 43 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |