ZaumArts
  3. Ervaren verkoper
  5. ZaumArts

ZaumArts

Lid sinds 2024 / Amsterdam, Nederland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Henri van der Stok - “De wilde jongen” kopen? Bied vanaf 40!
Henri van der Stok (1870-1946) Nederlands “De wilde jongen”
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Arthur Stam - 3 vroege etsen kopen? Bied vanaf 70!
Arthur Stam (1953) Nederlands 3 vroege etsen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 43 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 70