Hugo Liebe (1912-1996)
Enkhuizen
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 62.5 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |