Zeepoort
  3. Ervaren verkoper
  5. Zeepoort

Zeepoort

Lid sinds 2023 / Poortvliet, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Hugo Liebe - Enkhuizen kopen? Bied vanaf 50!
Hugo Liebe (1912-1996) Nederlands Enkhuizen
Techniek Aquarel
Afmetingen 62.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Hugo Liebe - Herfst kopen? Bied vanaf 95!
Hugo Liebe (1912-1996) Nederlands Herfst
Techniek Aquarel
Afmetingen 80 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen