Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Armando.
Zeer krachtige glicee van deze in 1929 in Amsterdam geboren kunstenaar.
Titel: Landschaft.
Jaar: 2014.
Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.
Materiaal: Glicee op handgeschept katoenpapier.
Afmetingen blad: 60 cm. bij 50 cm.
Afmetingen beeld: 48 cm. bij 39 cm.
Oplage: Beperkt tot 30 stuks. Dit is 29 / 30,
Ingelijst: nee.
Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst.
De foto's geven de details niet goed weer.
Uitsluitend verzending.