Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
ARMANDO (1929)
Een prachtige en kenmerkende glicee van het beroemde en internationaal zeer gewaardeerde werk van deze in Amsterdam geboren kunstenaar.
Titel: Bäume.
Techniek: Glicee op handgeschept katoenpapier.
Signatuur: r.o. handgesigneerd met potlood.
Oplage: l.o. 28/30.
Jaar: 2014.
Afmetingen blad: 58 cm bij 60,5 cm.
Afmetingen beeld: 44 cm bij 50 cm.
Conditie: In nieuwstaat.
Verzendkosten: € 12,- (binnen Nederland). België: € 17,-
Het werk kan ook kosteloos opgehaald worden in Leiden.
Aangetekende verzending, door post.nl, is een keus van de koper. Hierdoor zijn zowel de kosten alswel het risico voor de koper c.q. opdrachtgever.
Het werk wordt in een stevige koker verzonden.
Startzeit | 21-11-2016 um 21:41 |
Endzeit | 6-12-2016 um 20:41 |