Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Armando.
Zeer kleurrijke en grote glicee van deze in 1929 in Amsterdam geboren kunstenaar.
Titel: Der Fluss.
Jaar: 2016.
Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.
Materiaal: Glicee op handgeschept katoenpapier.
Afmetingen blad: 54 cm. bij 60 cm.
Afmetingen beeld: 42 cm. bij 50 cm.
Oplage: Beperkt tot 30 stuks. Dit is 25 / 30,
Ingelijst: nee.
Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst.
Verzending: Aangetekend, verzekerd en met Track&Trace door Post.nl € 12,50 binnen Nederland. Naar België: € 20,-
Startzeit | 20-7-2017 um 11:40 |
Endzeit | 28-7-2017 um 21:40 |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |