Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Sees Vlag, Geboren te Gouda 1934. Genoot zijn opleiding aan de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Voorstelling: Delfshaven te Rotterdam. Afm totaal: 71cm bij 51 cm. Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood: Sees Vlag 1979 13:150. Inclusief: glasplaat, aluminum lijst en ophangmogelijkheid. Conditie: Uitstekend. Wordt zorgvuldig ingepakt.
Ort des Objekts | Rotterdam, Niederlande |
Startzeit | 7-6-2017 um 13:06 |
Endzeit | 14-6-2017 um 21:06 |