Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Sees Vlag, Geboren te Gouda 1934. Genoot zijn opleiding aan de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Voorstelling: Delfshaven te Rotterdam. Afm totaal: 71cm bij 51 cm. Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood: Sees Vlag 1979 13:150. Inclusief: glasplaat, aluminum lijst en ophangmogelijkheid. Conditie: Uitstekend. Wordt zorgvuldig ingepakt.
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 7-6-2017 om 13:06 |
Eindtijd | 14-6-2017 om 21:06 |