Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Houtsnede van Willem Hussem. Nummer 1/25. Afmetingen blad: H43 x b35. Afmetingen voorstelling 36.5 x b29. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zitten wat kleine kreukjes in de witte rand aan de rechterkant. Deze valt bij inlijsting onder de passepartout. De buitenrand is iets vergeeld.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 22-12-2017 um 19:25 |
Endzeit | 29-12-2017 um 21:30 |