Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
Armando - litho: Het Plechtige, Het Donkere 1 + tekstblad; nummer: 67/125; jaar: 1984; afm. blad: h50 x b32,5 cm; rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
In zijn atelier, gevestigd in een oude kazerne in Potsdam, net buiten Berlijn, werkt de inmiddels 87-jarige kunstenaar nog iedere dag aan zijn doeken en aan zijn sculpturen. Met de bezetenheid en de bevlogenheid van een kunstenaar die leeft voor zijn kunst.
ZZZW
Shipment | |
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Hoek van holland, The Netherlands |
Guarantee | |
Start time | 30-12-2017 at 1:33 |
End time | 7-1-2018 at 20:33 |
Pick up | Yes, possible |
Location | Hoek van Holland, The Netherlands |