Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Armando - litho: Het Plechtige, Het Donkere 1 + tekstblad; nummer: 67/125; jaar: 1984; afm. blad: h50 x b32,5 cm; rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
In zijn atelier, gevestigd in een oude kazerne in Potsdam, net buiten Berlijn, werkt de inmiddels 87-jarige kunstenaar nog iedere dag aan zijn doeken en aan zijn sculpturen. Met de bezetenheid en de bevlogenheid van een kunstenaar die leeft voor zijn kunst.
ZZZW
Startzeit | 30-12-2017 um 1:33 |
Endzeit | 7-1-2018 um 20:33 |
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |