Freek van den Berg - Without title
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Technique | Lithograph |
Support | Paper |
Style | Expressionist |
Subject | Figures |
Framed | Not framed |
Dimensions | 39 x 53 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | 15/190 |
Een litho van de Nederlandse kunstenares Han Mes (1936).
Handgesigneerd en -genummerd met potlood. Gemaakt in een oplage van 190 exemplaren. Dit is nr 15/190. Afmetingen Blad: 53 x 39 cm. Afmeting Beeld: , 38 x 24 cm. Met rechtsonder een preeg van prent 190 in het papier.
Prent 190, ook wel aangeduid als een nieuwe kring van verzamelaars van hedendaagse grafiek, was in de jaren zestig van de vorige eeuw bedacht door Louis Gans (1930-2012), oud-conservator van het Stedelijk Museum in Amsterdam en kunsthistoricus. Voor een vast bedrag per jaar konden mensen lid worden van Prent 190; ze ontvingen dan zo’n 10 bladen grafiek per jaar. Per prent werden 190 exemplaren gedrukt. Op die manier werd originele kunst bereikbaar gemaakt voor een breder publiek.
De leden wisten niet wat ze zouden krijgen, hoewel bekend was welke kunstenaars meewerkten. Het ging onder meer om Peter Alma, Dick Cassée, Corneille, Jef Diederen, Martin Engelman, Friso ten Holt, Willem Hussem, Jacqueline de Jong, Lucebert, Han Mes, Sam Middleton, Roger Raveel, Bram van Velde, Carel Visser, Co Westerik en Jakob Zekveld.
Condition | |||
Condition | Very good | ||
Shipment | |||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Zaandam, The Netherlands | ||
Shipment | Parcel post | ||
Price | Up to 5 kg.
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | Zaandam, The Netherlands |
Start time | 13-2-2020 at 9:44 |
End time | 27-2-2020 at 21:30 |