Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
CEES BANTZINGER
CHINEES
INKT EN AQUAREL IN DE MAAT 12 X 17 CM
gesigneerd onder met inkt BANTZINGER
met potlood voor KleinVoorland - monogram CB
ZONDER LIJST - in passepartout
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Expédition | |
Heure de début | 25-9-2015 à 21:58 |
Heure de fin | 2-10-2015 à 21:58 |