18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Moderne kleurets door Eduard Flor
Voorstelling van een compositie in geel
Losbladig, zichtmaat 19x23, bladmaat 33x35
Gesigneerd en genummerd m.o. 'Eduard Flor' en '28/55'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Heure de début | 27-8-2015 à 17:49 |
Heure de fin | 4-9-2015 à 11:34 |