18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Moderne kleurets door Eduard Flor
Voorstelling van een compositie in geel
Losbladig, zichtmaat 19x23, bladmaat 33x35
Gesigneerd en genummerd m.o. 'Eduard Flor' en '28/55'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 27-8-2015 om 17:49 |
Eindtijd | 4-9-2015 om 11:34 |