Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Grote litho van Henri Plaat uit 1978. Nummer: VIII/XXV . Afmetingen blad: H60,5 x b88,5 cm. Rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd. Nummer op foto is anders, omdat ik 2 exemplaren heb gehad.
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 29-12-2017 à 13:33 |
Heure de fin | 7-1-2018 à 20:33 |