Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Edition 160 - signé-numéroté
Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Bettina Rheims - Chambre Close, 26 août, Paris
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
J.H. Moesman, litho uit 1984, windkracht acht nr.15
beeldformaat 23.7 x 18.3 cm.
bladformaat 40 x 29.3 cm.
kosten verzending in NL € 10.00
de litho is in goede conditie
Expédition | |