Edouard Joseph Goerg - JEAN-PAUL SATRE
Collier en or blanc 14 carats avec pendentif solitaire serti de diamants taille brillant
Collier en or rose 14 carats - 45 cm de long
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1952 |
Technique | Coloré à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 19 x 27 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtige, zelden aangeboden, gesigneerde compositie van Piet Ouborg. Ouborg was sterk beinvloed door Joan Miro, maar tijdens en net na de Tweede Wereldoorlog ging hij veel om met kunstenaars uit de CoBrA groep. Vooral in deze compositie is de verwantschap met werk van Corneille goed te zien; je kunt je zelfs afvragen wie er nou door wie beinvloed is.
Litho op papier, met de hand ingekleurd en in verso met pen gesigneerd door Ouborg zelf. In goede conditie; aan de achterkant zitten wel twee vierkantjes taperesten in de bovenhoeken die doorschijnen naar de voorkant. Ingelijst met passe-partout zijn die niet zichtbaar, het beeld zelf is uitstekend.
Afmetingen: 27cm x 19cm (blad), 20cm x 13cm (beeld)
Deze ingekleurde en gesigneerde litho komt uit een uitgave met twaalf ingekleurde litho’s die allemaal in verso gesigneerd waren. Jaar van uitgave was 1952, en de afzonderlijke composities stammen allemaal uit de periode 1948-1952. De complete uitgave is ook opgenomen in de collectie van het Dordrechts Museum.
État | |||
État | Bon | ||
Aan de achterkant zitten wel twee vierkantjes taperesten in de bovenhoeken die doorschijnen naar de voorkant. Ingelijst met passe-partout zijn die niet zichtbaar, het beeld zelf is uitstekend. | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Diemen, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.