5. Buut 110

Buut 110

Buut 110

Vereniging van beeldende kunstenaars

Er worden 6 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Kees Buurman - Vijf Verticalen kopen? Bied vanaf 1!
Kees Buurman - Vijf Verticalen

Geplaatst doorJacobson

Jaartal2000
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Ab Steenvoorden - Mens in zijn omgeving kopen? Bied vanaf 65!
Ab Steenvoorden - Mens in zijn omgeving

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1968
TechniekEts
Afmetingen16 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ab Steenvoorden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Ab Steenvoorden - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorDoky63

Jaartal1991
TechniekPotlood
Afmetingen43 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ab Steenvoorden - tijdsbeeld '69 kopen? Bied vanaf 35!
Ab Steenvoorden - tijdsbeeld '69

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1969
TechniekDroge Naald
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ab Steenvoorden - Spaans Landschap - Ets kopen? Bied vanaf 25!
Ab Steenvoorden - Spaans Landschap - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen10 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ab Steenvoorden - De broer van Durer kopen? Bied vanaf 45!
Ab Steenvoorden - De broer van Durer

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1971
TechniekDroge Naald
Afmetingen32 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst