Johannes K. Veerman (1907-1989)
Italiaans landschap
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 59 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |