5. It Boun fan Fryske Kunstners

It Boun fan Fryske Kunstners

Opgericht in 1941 - opgeheven in 1967

It Boun fan Fryske Kunstners

It Boun fan Fryske Kunstners was een organisatie waarbinnen verschillende kunstdisciplines verenigd waren. Dit waren o.a. literatuur, toneel, beeldende kunst en muziek. De vereniging organiseerde thema-avonden, lezingen, symposia en tentoonstellingen. Vanwege de verschillende disciplines die vertegenwoordigd werden binnen de vereniging, ontstonden er onenigheden. Dit leidde uiteindelijk tot de opheffing van It Boun fan Fryske Kunstners.

Auke de Vries - zonder titel [serie 3 tekeningen] kopen? Bied vanaf 350!
Auke de Vries (1937) Nederlands zonder titel [serie 3 tekeningen]
Techniek Potlood
Afmetingen 104 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Jerre Hakse - In de ruimte II kopen? Bied vanaf 500!
Jerre Hakse (1937) Nederlands In de ruimte II
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Jerre Hakse - Tekening II kopen? Bied vanaf 450!
Jerre Hakse (1937) Nederlands Tekening II
Techniek Acryl
Afmetingen 49 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Jerre Hakse - Tekening I kopen? Bied vanaf 500!
Jerre Hakse (1937) Nederlands Tekening I
Techniek Acryl
Afmetingen 49 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Auke de Vries - litho: ontwerp Maasbeeld (1982) kopen? Bied vanaf 79!
Auke de Vries (1937) Nederlands litho: ontwerp Maasbeeld (1982)
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Auke de Vries - Auke de Vries, 'Gevelbeeld oude Stadhuis', ets, '67, vroeg werk kopen? Bied vanaf 25!
Auke de Vries (1937) Nederlands Auke de Vries, 'Gevelbeeld oude Stadhuis', ets, '67, vroeg werk
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Dick Osinga - Portret dame kopen? Bied vanaf 50!
Dick Osinga (1913-1997) Nederlands Portret dame
Techniek Potlood
Afmetingen 38.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50