Jos Verwiel (1954) Trapezi I
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 87 x 84.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 150