5. R'33

R'33

Opgericht in 1933

Kring van Beeldende Kunstenaars R'33

Kring van Beeldende Kunstenaars R'33 kan worden gezien als de opvolger van de Branding. Deze Rotterdamse kunstenaarsvereniging streed tegen het kapitalisme en was de enige groep in Rotterdam die voor de kunstenaarsbelangen opkwam. Tijdens de Tweede Wereldoorlog werd de R'33 ontbonden. In 1945 werd er echter nieuw leven ingeblazen waarna bleek dat er toch geen toekomst in de vereniging zat.

Er worden 18 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Gesina Boeve - Zelfportret kopen? Bied vanaf 250!
Gesina Boeve - ZelfportretSchilderij

Geplaatst doorFitspanel

Jaartal1915
Afmetingen42 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Bieling - 4 Ingelijste houtsnedes: Havenmeisjes kopen? Bied vanaf 125!
Herman Bieling - 4 Ingelijste houtsnedes: HavenmeisjesGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen21.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Koos van Vlijmen - Abstracte figuren kopen? Bied vanaf 40!
Koos van Vlijmen - Abstracte figurenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstisgunst

Jaartal1952
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Koos van Vlijmen - Abstracte figuratie kopen? Bied vanaf 40!
Koos van Vlijmen - Abstracte figuratieGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstisgunst

Jaartal1952
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Bieling - En zij trokken naar Bethlehem - grote houtsnede -1940 kopen? Bied vanaf 80!
Herman Bieling - En zij trokken naar Bethlehem - grote houtsnede -1940Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1940
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen39 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Boon - Olieverf op doek, Musicerend gezelschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Willem Boon - Olieverf op doek, Musicerend gezelschap - Ingelijst (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1971
Afmetingen117 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Herman Bieling - Bloemen in Keulsche Pot kopen? Bied vanaf 600!
Herman Bieling - Bloemen in Keulsche PotSchilderij

Geplaatst doorverzinnebeelding

Jaartal1933
Afmetingen58.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Bieling - Landschap in "t Zuiden kopen? Bied vanaf 1000!
Herman Bieling - Landschap in "t ZuidenSchilderij

Jaartal1947
Afmetingen76.5 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Boon - Abstracte compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst - Groot kopen? Bied vanaf 800!
Willem Boon - Abstracte compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst - GrootSchilderij

Geplaatst doordaanj

Jaartal1982
Afmetingen102 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Bieling - Houtsnede: Clown - 1952 kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling - Houtsnede: Clown - 1952Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1952
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen37 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling - 1932 kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling - 1932Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1932
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen29 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstellingGrafiek (handgesigneerd)

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen20 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Koos van Vlijmen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Koos van Vlijmen - Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1962
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst