Maarten Jungmann (1877-1964) Ca. 1930 - verstilde potloodtekening "zittend vrouwelijk naakt" - gesigneerd
Bied mee
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 32 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Huidig bod
€ 20
1 bieding