Theophile Alexandre Steinlen (1859-1923) Een Avondromance - Kleurenlitho
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 28 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 45