


























| Afmetingen | 30 x 25 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 9000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 15 x 25 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 500 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 13.6 x 13 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 40 x 35 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 19 x 8.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 32 x 14 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 25 x 7 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 26 x 21 x 21 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6500 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |