Iittala (1881)
Timo Sarpaneva kandelaar Arkipelago
| Afmetingen | 10 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |



























| Afmetingen | 10 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 19 x 6.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 780 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 6 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 350 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 14 x 10 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 640 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 25 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 410 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 58 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1005 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 27 x 34 x 32 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6069 g |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 93 x 32 x 28 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 15400 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 100 x 40 x 16 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 22200 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 46 x 33 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6149 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 16 x 10.5 x 10.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 8 x 12 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 9 x 11 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 17.5 x 7.5 x 7.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 794 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 25 x 25 x 1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 13 x 20 cm (h x b) |
| Gewicht | 711 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 13 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1041 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 6.5 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 5 x 15 x 13.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 961 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 8 x 19 x 19 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1360 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 16 x 16.5 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 5 x 15 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1100 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 45 x 12 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 5 x 15 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1100 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 39 x 39 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 9 x 31 x 28 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 17 x 15 x 15.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 3 x 58 x 22 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3070 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 26 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1205 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 1.5 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 36 x 14 x 14 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 750 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 37 x 17 cm (h x b) |
| Gewicht | 1847 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 7.5 x 12.5 x 12.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1085 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 20 x 24 x 8.7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1972 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 22 x 7 x 18 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 5 x 10 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 6 x 11 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 799 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 7.5 x 77 x 25 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 4.5 x 14 x 14 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 4 x 15 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 13 x 11 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 22 x 15 cm (h x b) |
| Gewicht | 4607 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 8 x 11.5 x 11.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 880 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 35.5 x 19.5 x 19.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6500 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 50 x 20 x 15 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 7000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 25 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 7 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1154 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 7.5 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 939 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 42 x 38 x 25 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |