Val-Saint-Lambert - Kristallen kunstobject

Val-Saint-Lambert - Kristallen kunstobject kopen? Bied vanaf 450!
Val-Saint-Lambert - Kristallen kunstobject kopen? Bied vanaf 450!Val-Saint-Lambert - Kristallen kunstobject kopen? Bied vanaf 450!Val-Saint-Lambert - Kristallen kunstobject kopen? Bied vanaf 450!Val-Saint-Lambert - Kristallen kunstobject kopen? Bied vanaf 450!
  • Val-Saint-Lambert (1826)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Afmetingen 50 x 20 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 7000 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Kristallen kunstobject van meesterglasblazer Alfons Collard voor Art Studio Cristal van Val Saint Lambert.
In de jaren 90 ontwierp Collard hij veelvuldig voor de "Studio Cristal"-lijn van Val Saint Lambert. Deze vazen en objecten staan bekend om hun organische vormen, reliëfdecoraties en het gebruik van gekleurde kristal-insluitsels.

Eventuele levering binnen België bespreekbaar
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boutersem, België