Steven_V
  3. Ervaren verkoper
  5. Steven_V

Steven_V

Lid sinds 2026 / Boutersem, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Alphonse Dessenis - Kasteelpark Wemmel kopen? Bied vanaf 150!
Alphonse Dessenis (1874-1952) Belgisch Kasteelpark Wemmel
Afmetingen 73 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Val-Saint-Lambert - Kristallen kunstobject kopen? Bied vanaf 450!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Kristallen kunstobject
Afmetingen 50 x 20 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 7000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450