Alphonse Dessenis (1874-1952)
Kasteelpark Wemmel
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 73 x 83 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |