5. Verband Bildende Künstler

Verband Bildende Künstler

Opgericht in 1952 - opgeheven in 1990

Verband Bildende Künstler der DDR

Het Verband Bildende Künstler der DDR was een beroepsorganisatie voor beeldende kunstenaars in de DDR. Na de Tweede Wereldoorlog waren er veel kunstenaarsinitiatieven ontstaan in de DDR en onder het Verband Bildende Künstler der DDR werden deze groepen verenigd.

A.R. Penck - 2 ingelijste litho's kopen? Bied vanaf 250!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers 2 ingelijste litho's
TechniekLitho
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
A.R. Penck - Kein Titel kopen? Bied vanaf 850!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Geen titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 850
A.R. Penck - Uberschau - lithografie gesigneerd - ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Uberschau - lithografie gesigneerd - ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen53 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
A.R. Penck - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 850!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Ohne Titel
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 850
A.R. Penck - Kleurenlitho | 'Pferd' | 1991 (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 600!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Kleurenlitho | 'Pferd' | 1991 (Ingelijst)
TechniekOffset
Afmetingen81 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600