5. Verband Bildende Künstler

Verband Bildende Künstler

Opgericht in 1952 - opgeheven in 1990

Verband Bildende Künstler der DDR

Het Verband Bildende Künstler der DDR was een beroepsorganisatie voor beeldende kunstenaars in de DDR. Na de Tweede Wereldoorlog waren er veel kunstenaarsinitiatieven ontstaan in de DDR en onder het Verband Bildende Künstler der DDR werden deze groepen verenigd.

A.R. Penck - Golfspeler kopen? Bied vanaf 800!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Golfspeler
Afmetingen 145 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
A.R. Penck - Kein Titel kopen? Bied vanaf 850!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Geen titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 850
A.R. Penck - Lithographie, signiert und nummeriert kopen? Bied vanaf 1400!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Lithografie, gesigneerd en genummerd
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.400
A.R. Penck - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 850!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Ohne Titel
Afmetingen 85 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 850