Peter Brouwer - (1935-2010) - Natuurlandschap met fazanten (inclusief documentatie
Wil Wiegant - acrylverf op doek | 'Barcos 14 lunas' (UNIEK WERK)
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek - Stilleven - Nieuwe zakelijkheid
Type kunstwerk | Sieraden |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Goud |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Ketting |
Afmetingen | 1.0 x 1.0 cm (h x b) |
Gewicht | 1.8 gram |
Gemerkt | Nederlands keur |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.