14K Goud - geelgouden ring met diamant - Verkocht

14K Goud - geelgouden ring met diamant kopen? Bied vanaf 130!
Sieraden

14K Goud - geelgouden ring met diamant kopen? Bied vanaf 130!14K Goud - geelgouden ring met diamant kopen? Bied vanaf 130!14K Goud - geelgouden ring met diamant kopen? Bied vanaf 130!14K Goud - geelgouden ring met diamant kopen? Bied vanaf 130!14K Goud - geelgouden ring met diamant kopen? Bied vanaf 130!14K Goud - geelgouden ring met diamant kopen? Bied vanaf 130!
  • 14K Goud
Type kunstwerkSieraden
Afmetingen0.7 x 1.0 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd
de bovenzijde van de ring is 1,0 cm breed

gewicht 3.0 gram
ringmaat : 18.5 (58). de ring kan kosteloos enkele maten verkleind of vergroot worden.

bezet met

- 13 x 1.3 mm briljant geslepen diamant totaal circa 0,13 caraat

kleur M
zuiverheid VS-SI

14k gekeurd door Waarborg Holland

de ring is in goede staat

de ring wordt aangetekend en verzekerd verstuurd
met Fedex
th002
Binnen Nederland € 10,00

14K Goud

Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  CBjewellery
Lid sinds 2019
713 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
1 cm
0.7 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd21-1-2020 om 9:07
Eindtijd8-3-2020 om 12:43
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken