14K Goud - geelgouden ring met diamant - Verkocht

14K Goud - geelgouden ring met diamant kopen? Bied vanaf 130!

Verkoopprijs: € 119,60 (Incl. 15% veilingkosten)

14K Goud - geelgouden ring met diamant kopen? Bied vanaf 130!14K Goud - geelgouden ring met diamant kopen? Bied vanaf 130!14K Goud - geelgouden ring met diamant kopen? Bied vanaf 130!14K Goud - geelgouden ring met diamant kopen? Bied vanaf 130!14K Goud - geelgouden ring met diamant kopen? Bied vanaf 130!14K Goud - geelgouden ring met diamant kopen? Bied vanaf 130!

Geplaatst door  CBjewellery
FA. (14)

Lid sinds 2019
308 verkochte items
Alle items van deze verkoper (105)
  • 14K Goud
TypeSieraden
Afmetingen0.7 cm x 1.0 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd
de bovenzijde van de ring is 1,0 cm breed

gewicht 3.0 gram
ringmaat : 18.5 (58). de ring kan kosteloos enkele maten verkleind of vergroot worden.

bezet met

- 13 x 1.3 mm briljant geslepen diamant totaal circa 0,13 caraat

kleur M
zuiverheid VS-SI

14k gekeurd door Waarborg Holland

de ring is in goede staat

de ring wordt aangetekend en verzekerd verstuurd
met Fedex
th002

14K Goud

Alle items van deze designer(1)
Geplaatst door  CBjewellery
FA. (14)

Lid sinds 2019
308 verkochte items
1 cm
0.7 cm
Dit item is verkocht voor 119,60(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-01-2020 om 09:07
Eindtijd:08-03-2020 om 12:43
oortwijn
07 mrt. / 00:03
€ 104