17e-eeuwse Schilderkunst - Olieverf op doek, Landschap met geiten en wassende vrouwen- Ingelijst

17e-eeuwse Schilderkunst - Olieverf op doek, Landschap met geiten en wassende vrouwen- Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
17e-eeuwse Schilderkunst - Olieverf op doek, Landschap met geiten en wassende vrouwen- Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!17e-eeuwse Schilderkunst - Olieverf op doek, Landschap met geiten en wassende vrouwen- Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!17e-eeuwse Schilderkunst - Olieverf op doek, Landschap met geiten en wassende vrouwen- Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!17e-eeuwse Schilderkunst - Olieverf op doek, Landschap met geiten en wassende vrouwen- Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!17e-eeuwse Schilderkunst - Olieverf op doek, Landschap met geiten en wassende vrouwen- Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!17e-eeuwse Schilderkunst - Olieverf op doek, Landschap met geiten en wassende vrouwen- Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
  • 17e-eeuwse Schilderkunst (1600-1700)
Periode< 1800
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 47 cm (h x b)
Lijst43 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Bergachtig landschaap met geiten en twee wassende vrouwen. Vermoedelijk zeventiende-eeuws, maar dit kan niet worden gegarandeerd. Aan de achterzijde wordt een 'J. Pyras' aangegeven, onduidelijk is of dit de maker van het werk betreft.

Gezien de leeftijd is het werk in goede staat, er is enkel in lichte mate craquelé in over de gehele compositie aanwezig.

De lijst heeft enkele beschadigingen.

17e-eeuwse Schilderkunst (1600-1700)

Nederlands NederlandsBelgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (348)

Lid sinds 2010
48063 verkochte items
Alle items van deze verkoper (695)
61 cm
43 cm
47 cm
29 cm
Sluit over 14d 17u 12m 54s
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:24-01-2023 om 13:20
Eindtijd:12-02-2023 om 21:37