Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Sieraden |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Goud |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Ring (dames) |
Afmetingen | 1.1 x 0.7 cm (h x b) |
Gewicht | 3.2 gram |
Gemerkt | Buitenlands keur |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | S Gravenhage, Nederland |
Starttijd | 23-9-2022 om 6:21 |
Eindtijd | 7-10-2022 om 19:22 |