2 Villeroy & Boch kandelaars en 1 onbekend - Verkocht

2 Villeroy & Boch kandelaars en 1 onbekend kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

2 Villeroy & Boch kandelaars en 1 onbekend kopen? Bied vanaf 1!2 Villeroy & Boch kandelaars en 1 onbekend kopen? Bied vanaf 1!2 Villeroy & Boch kandelaars en 1 onbekend kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  estrel4
FA. (11)

320 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

2 Villeroy & Boch glazen kandelaars (2 grootste) en 1 van onbekende oorsprong (kleinste).

hoogte respect. 17, 12 en 8 cm. 2 V&B zijn onderop gesigneerd. Zeer minimale gebruikssporen,

Ongespecificeerd

Geplaatst door  estrel4
FA. (11)

320 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:04-10-2017 om 11:52
Eindtijd:11-10-2017 om 11:52
Biedingen (3)
ffagott
07 okt. / 17:20
€ 5
rlf
06 okt. / 22:21
€ 3
Floriske
04 okt. / 19:48
€ 1