Ad Petersen - 2 gesigneerde foto's van Roland Topor, Jean Tinguely en Wil Sandberg en boek

Ad Petersen - 2 gesigneerde foto's van Roland Topor, Jean Tinguely en Wil Sandberg en boek kopen? Bied vanaf 175!
Ad Petersen - 2 gesigneerde foto's van Roland Topor, Jean Tinguely en Wil Sandberg en boek kopen? Bied vanaf 175!Ad Petersen - 2 gesigneerde foto's van Roland Topor, Jean Tinguely en Wil Sandberg en boek kopen? Bied vanaf 175!Ad Petersen - 2 gesigneerde foto's van Roland Topor, Jean Tinguely en Wil Sandberg en boek kopen? Bied vanaf 175!Ad Petersen - 2 gesigneerde foto's van Roland Topor, Jean Tinguely en Wil Sandberg en boek kopen? Bied vanaf 175!Ad Petersen - 2 gesigneerde foto's van Roland Topor, Jean Tinguely en Wil Sandberg en boek kopen? Bied vanaf 175!Ad Petersen - 2 gesigneerde foto's van Roland Topor, Jean Tinguely en Wil Sandberg en boek kopen? Bied vanaf 175!Ad Petersen - 2 gesigneerde foto's van Roland Topor, Jean Tinguely en Wil Sandberg en boek kopen? Bied vanaf 175!Ad Petersen - 2 gesigneerde foto's van Roland Topor, Jean Tinguely en Wil Sandberg en boek kopen? Bied vanaf 175!Ad Petersen - 2 gesigneerde foto's van Roland Topor, Jean Tinguely en Wil Sandberg en boek kopen? Bied vanaf 175!
  • Ad Petersen (1931-2021)
TypeFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
2 foto's en boek van de fotograaf Ad Petersen (1931-2021).
1x verso gesigneerde foto, Portretten van Roland Topor Afmeting totaal 40 x 30cm. (hxb) Afmetingen per foto 16.5 x 13cm. (hxb) Oplage 29/100 incl. gesigneerde map
1x foto van Jean Tinguely en Wil Sandberg Afmeting totaal 40 x 30cm. (hxb). Oplage 30/75 incl. gesigneerde map.
1x boek A Curators Camera Afmeting 28 x 22cm. (hxb) waar beide foto's in staan.
De foto's zijn gesigneerd het boek niet. Alles is in goede conditie.
De foto's zijn gesigneerd het boek niet. Alles is in prima conditie.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Starttijd6-1-2024 om 12:28
Eindtijd15-1-2024 om 21:48
Openingsbod € 175
ObjectlocatieTiel,  Nederland