Adam Jablonski Handgemaakte kunst glas Presse-papier. - Verkocht

Adam Jablonski Handgemaakte kunst glas Presse-papier. kopen? Bied vanaf 1!
Varia

Adam Jablonski Handgemaakte kunst glas Presse-papier. kopen? Bied vanaf 1!Adam Jablonski Handgemaakte kunst glas Presse-papier. kopen? Bied vanaf 1!Adam Jablonski Handgemaakte kunst glas Presse-papier. kopen? Bied vanaf 1!Adam Jablonski Handgemaakte kunst glas Presse-papier. kopen? Bied vanaf 1!Adam Jablonski Handgemaakte kunst glas Presse-papier. kopen? Bied vanaf 1!Adam Jablonski Handgemaakte kunst glas Presse-papier. kopen? Bied vanaf 1!Adam Jablonski Handgemaakte kunst glas Presse-papier. kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerk Varia
Periode 2000 t/m Heden

Prachtige Adam Jablonski Handgemaakte kunst glas veelzijdige Presse-papier. met de tekst PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Zie foto ,Maatregelen met een Doorsnee van ongeveer 11.cm  en verkeert in goede  staat zonder beschadigingen of barsten. Alleen een klein beetje krasje er op  Eventuele witte vlekken zijn schittering. Ondertekend op onderkant voorzijd  zoals afgebeeld. Adam Jablonski Handgemaakte kunst glas Presse Gesigneerd .

Word aangetekend verzonden plus track en trace ,

Ongespecificeerd

Geplaatst door  fremiet
175 verkochte items