Adrie Moerings - Prachtig gaaf vaasje / kruikje

Adrie Moerings - Prachtig gaaf vaasje / kruikje kopen? Bied vanaf 20!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 19,55 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Adrie Moerings - Prachtig gaaf vaasje / kruikje kopen? Bied vanaf 20!Adrie Moerings - Prachtig gaaf vaasje / kruikje kopen? Bied vanaf 20!Adrie Moerings - Prachtig gaaf vaasje / kruikje kopen? Bied vanaf 20!Adrie Moerings - Prachtig gaaf vaasje / kruikje kopen? Bied vanaf 20!Adrie Moerings - Prachtig gaaf vaasje / kruikje kopen? Bied vanaf 20!Adrie Moerings - Prachtig gaaf vaasje / kruikje kopen? Bied vanaf 20!Adrie Moerings - Prachtig gaaf vaasje / kruikje kopen? Bied vanaf 20!Adrie Moerings - Prachtig gaaf vaasje / kruikje kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  OudenNieuw
FA. (1)

Lid sinds 2019
85 verkochte items
  • Adrie Moerings (1939-2010)
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen18 cm x 10 cm x 8 cm (h x b x d)
Gewicht535 gram
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Prachtig hand gedraaid kruikje / vaasje van Adrie Moerings. Helemaal gaaf met originele sticker.

Dit item is verkocht voor 19,55(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-08-2020 om 17:01
Eindtijd:28-11-2020 om 15:13

Biedingen (1):

WH47
28 nov. / 15:02
€ 17