| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 35.6 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Afmetingen | 7 x 9.5 x 6.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 250 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 49 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 200 x 150 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 12 x 9 cm (h x b) |
| Gewicht | 400 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 17 x 17 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 68 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 34 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 8.6 x 10 x 8.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1095 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 21 x 17 x 11 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 59 x 69 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 28 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 49.5 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 33 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 56 x 46 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 41 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 50.5 x 50.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 62.25 x 47.25 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 18 x 26 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 36 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 31 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 133 x 133 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 140 x 110 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Afmetingen | 29.5 x 23.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 73 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 42 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 53 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Diamant |
| Afmetingen | 2 x 0.2 x 2.2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4.18 g |
| Gesigneerd | Buitenlands keur |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 14 x 9.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Diamant |
| Afmetingen | 1.9 x 0.6 x 2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4.83 g |
| Gesigneerd | Buitenlands keur |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 50 x 37.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 25 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 48 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 47 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 37 x 25 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 90 x 130 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 31 x 26 cm (h x b) |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 11 x 8 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 38 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |