Fraai en krachtig vormgegeven gepatineerd brons sculptuur van een mannelijk figuur door Eddy Gheress.
Ca. 1990 oplage 1/12 Gesigneerd EG 1/12
Afmetingen: H 8.6 cm B 10 cm D 8.5 cm Gewicht 1095 gr Herkomst: Nederland
Gheress is geboren in Canada, en opgeleid aan de Rijksacademie in Amsterdam. Hij won in 1985 de prestigieuze Charlotte van Pallandt Prijs.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
Gratis verzending
Naar België
Gratis verzending
Gratis verzending
Europese Unie
€ 15,00
Wereldwijd
€ 45,30
Extra